מעוניין/נת לקבל מידע קוסמטי?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
   שלח
 

 

 

מי לא חולם על עור צעיר ורענן, נטול שיער, נטול פגמים וכתמים, אסתטי ונעים. אסתטיקה של העור היא משאת נפשם של כולנו. אך כידוע לא כל הרצוי מצוי וכשמדובר בעור הלכת כמה וכמה. לא אחת נדמה כי מצב עור הפנים והגוף שלנו איננו בשליטתנו, שפצעי הבגרות על הפנים מופיעים בגיל ההתבגרות  וכתמים וקמטים מופיעים כשמזדקנים ושזו למעשה דרך הטבע. אך האמת היא שעל מראה העור אחראים שלושה גורמים גנטיקה, השפעות סביבתיות ובעיקר אנחנו בני האדם.

 

הקפדה על  חיים שלווים ונינוחים תמנע הופעה של פצעוני אקנה חריפים, שמירה על הגיינה נאותה בעור הפנים תמנע את התפתחות הנגעים בעור .שימוש במוצרי אסתטיקה וטיפולי קוסמטיקה רגילה וקוסמטיקהרפואית יסייעו לכם לשמור על העור  כמו כן מומלץ כמובן להמנע מחשיפה לקרני שמש חזקים. כתמים  וקמטים בעור מופיעים בעת חשיפה אל השמש בצורה לא מבוקרת ולא ממוגנת.

 

באתר טיפולי פנים מידע כללי רחב אודות אסתטיקה, טיפוח ויופי.
באתר תוכלו למצוא מידע על טיפולי קוסמטיקה רפואית לצד תכשירי קוסמטיקה.

 

עוד תוכלו לקרוא על סוגים שונים של טיפולי קוסמטיקה רפואית לצד טיפולים קוסמטיים רגילים: טיפולי פנים, שימוש בפילינג, טיפול בוטוקס, כיצד להעלים פצעי בגרות, כיצד להפוך את השיניים ללבנות, איך למנוע תהליכי הזדקנות, מידע אודות הסרת שיער ועוד.


אם קוסמטיקה וטיפוח חשובים לך, אם טיפולי קוסמטיקה רפואית מעניינים אותך, אם אתה שוקל לעבוד טיפול קוסמטי כזה או אחר, הגעת למקום הנכון
באתר כל המידע שאתה צריך

 


מידע אודות אסתטיקה, קוסמטיקה וקוסמטיקה רפואית תמצא כאן!
 

טיפולי פנים לפני החתונה
ביצוע סדרת טיפולי פנים לפני החתונה היא הכרחית ומאוד מועילה. הרי אין גבר או אישה שעור הפנים שלו בגיל 33 נראה כמו שעור הפנים שלו היה נראה בגיל 20.
אנטי אייג'ינג
שימוש במוצרי אנטי אייג'ינג בצורה שוטפת ועכבית החל מאזור גיל השלושים, אמור להבטיח לנו הנשים פחות קמטוטים...
מפורסמים עם שיניים לבנות
אם גם אתם חושקים בשיניים בוהקות ולבנות, דעו כי החלום יכול להפוך למציאות. תחום האסתטיקה בכלל ותחום טיפולי השנים בפרט התרחב מאוד בשנים האחרונות
טיפולי בוטוקס לנשים
טיפולי בוטוקס מתבצעים באמצעות הזרקה של חומר מיוחד הנקרא רעלן הבוטולינים. החומר מוזרק במינונים נמוכים מאוד ומטרתו שיתוק של השרירים באזור הקמטים.
הסרת שיער טיפולי שיניים אנטי אייג'ינג פצעי בגרות טיפולי פנים
פילינג בוטוקס קוסמטיקה ניתוחים פלסטיים מתיחת פנים
קוסמטיקה
סבוריאה טיפול באקנה טיפול בצלקות