מעוניין/נת לקבל מידע קוסמטי?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
   שלח
 
טיפולי בוטוקס לנשים
טיפולי בוטוקס מתבצעים באמצעות הזרקה של חומר מיוחד הנקרא רעלן הבוטולינים. החומר מוזרק במינונים נמוכים מאוד ומטרתו שיתוק של השרירים באזור הקמטים.

טיפולי בוטוקס לנשים

אם יצאתם לאחרונה לרחובות העיר, לבטח שמתם לא שלא אחת ולא פעמיים ניתן לראות נשים שעל פי מבנה גופן ניתן לזהות כי הן עברו מזמן את גיל החמישים והשישים ואילו פניהן נראים צעירים וזכים, ללא שום קמט ופגם או רמז לשנים שעברו. אם אתם תוהים כיצד הדבר יתכן? כיצד אפשר לעצור את הקמטים שנוצרים באופן טבעי בעור פננו, כדאי שתדעו שלא ניתן לעצור את הופעת הקמטים. מה שכן ניתן, זה לבצע טיפול קוסמטי ולמראית עין להעלים את אותם קמטים וסימנים שמופיעים באופן טבעי על עור הפנים במהלך השנים. הודות לתחום טיפולי בוטוקס לנשים יכולות נשים רבות שבימים עברו היו נראות מקומטות ובהתאם לגילם, להסתובב ללא חשש ברחובות העיר כשהן נושאות פנים של אישה בגיל ה30. עור מתוח, ללא שקיות מתחת לעיניים, ללא קמטי הבעה בולטים, עור פנים יפה, בוהק וזוהר.

טיפולי בוטוקס מתבצעים באמצעות הזרקה של חומר מיוחד הנקרא רעלן הבוטולינים. החומר מוזרק במינונים נמוכים מאוד ומטרתו שיתוק של השרירים באזור הקמטים. כך למשל נשים הסובלות מקמטי הבעה  בצידי העיניים. מקבלות הזרקת בוטוקס ישירות אל אותם שרירים שבצידי העיניים. טיפול הבוטוקס למעשה משתק את השריר ובכך מונע את היווצרותם של קמטי ההבעה

למי מתאימים טיפולי בוטוקס
טיפולי אסתטיקה באמצעות בוטוקס מתאימים לכל מי שסובלת מקמטי הבעה בפנים, לרוב מדובר בקהל יעד של נשים מעל גיל הארבעים אשר מעוניינות לשפר את המראה החיצוני שלהן.  חשוב לדעת כי טיפולי בוטוקס אינם מתאימים לכל אישה עם קמטים. קמטים שנוצרו כתוצאה מחשיפה לשמש או קמטים הנמצאים דרך קבע בעור הפנים ואינם קשורים לתנועת השרירים, אינם יכולים להעלם באמצעות טיפול בוטוקס אלא באמצעות טכניקות נוספות ושונות של מילוי קמטים.

סיכונים ותופעות לוואי בשימוש בבוטוקס

אם את אישה בגיל החמישים לחייך הסובלת מהופעה של קמטי הבעה ואת מעוניינת לעבור טיפול בוטוקס על מנת ליישר את פנייך. עלייך לדעת מראש כי  במהלך הטיפול ייתכן ותחושי עקצוץ קל, חשוב שתדעי כי ניתן למרוח במהלך הטיפול משחת אלחוש שתרגיע את המקום ותגרום לך לרמת כאב נמוכה מאוד, עד כדי אפסית
יחד עם זאת ישנם מספר תופעות לווי שייתכן ותחושי במהלך הימים הקרובים שלאחר טיפול הבוטוקס: כאב ראש קל, דימום קטן באזור בו בוצעו הזריקות, הופעה של  נזלת וצינון קל, תחושות עקצוץ קלה, נימול, חוסר סימטריה באזורים שונים בפנים ועוד.  חשוב שתשוחחי עם המכון שמטפל בך  ותקבלי הסבר מקיף על הטיפול עצמו ועל תופעות הלוואי שלו. כמו כן במידה ואת כבר לאחר טיפול הבוטוקס, מומלץ לשתף את הרופא המטפל בכל שינוי ותופעת לוואי.  

העלמת קמטים באמצעות טיפול בוטוקס אכן עוזרת להעלמת הקמטים אך חשוב לדעת כי לאחר מספר חודשים יש לחזור על הטיפול והזריקות.
משך זמן הטיפול באמצעות זריקות בוטוקס אורך כחצי שעה לערך ונדרשים מספר טיפולים וזריקות על מנת לקבל תוצאה יפה ומקסימאלית בכל הנוגע להעלמת הקמטים.

יש לקחת בחשבון כי במידה ולא מבצעים את הטיפול אצל רופא מומחה ובעל ניסיון ייתכן  וכמות הבוטוקס שתוחדר לשרירים במהלך ההזרקות תהיה גבוהה מידי ותיצור מראה מלאכותי מידי פנים ואי יכולת להביע רגשות. 

 
הסרת שיער טיפולי שיניים אנטי אייג'ינג פצעי בגרות טיפולי פנים
פילינג בוטוקס קוסמטיקה ניתוחים פלסטיים מתיחת פנים
קוסמטיקה
סבוריאה טיפול באקנה טיפול בצלקות