מעוניין/נת לקבל מידע קוסמטי?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
   שלח
 
אנטי אייג'ינג
שימוש במוצרי אנטי אייג'ינג בצורה שוטפת ועכבית החל מאזור גיל השלושים, אמור להבטיח לנו הנשים פחות קמטוטים...

 

כולנו מפחדים מהזקנה, מהיום בו למרות שנרגיש נפשית צעירים ובריאים. גופנו מבחינה פיזית ילך אחורנית. הראייה שלנו לא תהיה טובה כשהייתה, השמיעה שלנו תחלש, עור הפנים שלנו יהפוך מקומט, מצבינו הבריאותי ידרדר ועוד. הרפואה המודרנית, חוקרי המדע והעוסקים בביולוגיה, מנסים להתמודד ולמנוע את תהליך ההזדקנות הטבעי של האדם. אנטי אייג'ינג הינו תחום ההולך ומתפתח עם השנים. מוצרי אנטי אייג'ינג צצים על מדפי הסופרים חדשות לבקרות. כל מוצר אנטי אייג'ינג עם תפקיד אחר, האחד תפקידו למנוע את הקמטוטים בצידי העיניים. האחר אמור לשמור על עורנו חלק ונעים למגע גם בגיל שבעים וחמש.
 

שימוש במוצרי אנטי אייג'ינג בצורה שוטפת ועכבית החל מאזור גיל השלושים, אמור להבטיח לנו הנשים פחות קמטוטים, פחות קמטי הבעה באזור השרירים ומראה יפה ונשי וצעיר לאורך שנים רבות.


שימוש במוצרי אנטי אייג'ינג' בשילוב ספורט ותזונה

 

שימוש במוצרי אנטי אייג'ינג' כשלעצמו איננו יכול להבטיח לנו להראות בגיל 70 כמו נערה בת עשרים שנים, צריך להקפיד על אורך חיים נכון ובריאות  טובה לכל אורך החיים.
 *שימוש במוצרי אנטי אייג'ינג, בשילוב עם תזונה נכונה- אם את אישה בגיל המעבר, חשוב שתקפידי על תזונה נכונה. אכלי מזונות בריאים, הקפידי על צריכת ויטמינים מכל הסוגים והמינים, הימנעי מהשמנה ומאכילת עודף סוכרים.

* שימוש במוצרי אנטי אייג'ינג יחד עם פעילות ספורטיבית קבועה  -  הקפדה על פעילות ספורטיבית וביצוע התעמלות באופן קבוע ומתון תסייע לך לשמור על זרימת דם תקינה ועל חיונית מראה העור והפנים.

* עשן סיגריות ועישון גורמים לנזק בעור הפנים לצעירים ומבוגרים כאחד. המנעי מחשיפה לעשן ומעישון בכלל- באם כל חייך את נוהגת לעשן אל תתפלאי אם בגיל מאוחר תראי פחות טוב מחברותיך המעשנות. ואם בן זוגך מעשן, נסי לעשות הכל בשביל שיחדול.

* חשיפה לשמש ולקרינה בצורה מוגזמת איננה בריאה היא עלולה ליצור כתמים בעורך ולעודד התפתחות של גידולים סרטניים- השתמשי באופן קבוע במקדם הגנה חזק במיוחד, שימי לב כי השמש נמצאת בכל מקום ולא רק כשיוצאים אל הים.

 

 

טיפולי אנטי אייג'ינג – אף פעם לא מאוחר


אם לא הקפדת על כל האמור לעיל בצעירותייך וכיום את סובלות מאותות הזקנה, מקמטים על הפנים, כתמים לא מחמיאים על העור ועוד. דעי לך כי עדיין לא מאוחר.
כיום בעידן התפתחות מוצרי האנטי אייג'ינג קיימים שלל טיפולים, תכשירים ומכשירים אשר אמורים להעלים את אותות הזקנה, מכוני קוסמטיקה שונים מציעים שלל טיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים אשר אמורים להעלים את הכמתים על הפנים, לבצע מיצוק של העור, מתיחה טבעית ועוד.

עוד ניתן למצוא שלל ניתוחים ופעולות כירורגיות כאלה ואחרות אשר אינם מעכבים תהליכי הזקנות. אך בהחלט מונעים ומעלימים את תוצאות ההזדקנות. שימי לב כי אומנם מדובר בתהליכים חיצוניים כאלה שלא באמת עושים שינוי פנימי אלא קוסמטי בלבד, אך  עדיין מדובר בתהליך אנטי אייג'ינג לכל דבר ועניין.
תוכלי לבצע העלמת צלוליט , לשאוב שומן ולהצר היקפים, תוכלי לבצע מתיחה של העפעפיים או הרמה של החזה. תוכלי לבצע שיקום מלא של הפה ולבצע השתלת שיניים, שיניים שיהיו יפות יותר מאלו שהיו לך בצעירותייך. תוכלי גם לבצע איפור קבוע או הסרת שיער לצמיתות ובכך להשיב לעצמך את מראה האישה המטופחת והנאה שסחבת על עצמך בגילאי השלושים.

 
הסרת שיער טיפולי שיניים אנטי אייג'ינג פצעי בגרות טיפולי פנים
פילינג בוטוקס קוסמטיקה ניתוחים פלסטיים מתיחת פנים
קוסמטיקה
סבוריאה טיפול באקנה טיפול בצלקות