מעוניין/נת לקבל מידע קוסמטי?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
   שלח
 
טיפולי פנים לפני החתונה
ביצוע סדרת טיפולי פנים לפני החתונה היא הכרחית ומאוד מועילה. הרי אין גבר או אישה שעור הפנים שלו בגיל 33 נראה כמו שעור הפנים שלו היה נראה בגיל 20.

טיפולי פנים לפני החתונה

אם אתה חתן העומד לפני החופה דע כי  הכנות לקראת החתונה אמורות להיות גם מנת חלקך. מעבר לרכישת חליפה, קניית טבעת , שמלת כלה , סידורי ישיבה וטעימות באולם. אתה בתור חתן, צריך לזכור שאתה הולך להיות מרכז האירוע, בדיוק כמו זוגתך, הכלה.  גם עלייך כולם יסתכלו ועל כן חשוב שתשקיע ותראה במיטבך. אתה בטח שואל את עצמך מה יש לי להשקיע מעבר לביגוד נאה, תספורת קצוצה וקצת אפטרשייב  מהסדרה החדשה?
הרשה לנו להציג בפנייך  דבר חדש, שאולי זר לך אך הכרחי, טיפולי פנים.

ביצוע סדרת טיפולי פנים לפני החתונה היא הכרחית ומאוד מועילה. הרי אין גבר או אישה שעור הפנים שלו בגיל 33 נראה כמו שעור הפנים שלו היה נראה בגיל 20. במהלך היום עור הפנים צובר מצבורי לכלוך ושומנים, נקודות שחורות ופצעונים, רוב הנשים מודעות למראה פניהם ועל כן מקפידות לרחוץ את עורן בכל ערב לפני השינה אם סבון ניקוי וסבון גרגירים ולהשתמש בחלב פנים ובמי פנים ובעוד כל מיני מוצרים ממשפחת טיפולי פנים.

אך מה איתך? אתה שלא דואג  לעור פנייך במהלך השנה, אתה שעור הפנים שלך ובפרט העור שבאזור האף מלא בנקודות שחורות, אתה שעור הפנים שלך מטבעו עור מעט שומני ועל כן האף שלך מבריק, מה איתך, האם אתה לא נדרש לעבור טיפול לטיפוח עור הפנים בספא מוביל באזורך? וודאי שכן.

בתקופה האחרונה נפוץ ביותר למצוא גברים שתקופה קצרה לפני חתונתם דואגים לבקר במכון המבצע טיפולי פנים ולעבור ניקוי יסודי של הפנים.

טיפולי פנים יכולים לכלול, ניקוי נקודות שחורות , טיפול פילינג ברמות שונות, הסרת שיער בקו המחבר בין הגבות כל אלה ועוד יסייעו לך להראות טוב יותר בחתונתך כל שכן בתמונות ובעיניי זוגתך.

 

 

 

טיפים בנוגע לטיפולי פנים:

 

 • אל תחכה לדקה האחרונה על מנת לבצע את טיפולי הפנים לפני החתונה. מספר ימים לאחר הטיפול עורך יכול להיות אדמומי או לפתח פצעונים קטנים. את טיפול הפנים של לפני החתונה מומלץ לבצע שבועיים שלושה לפני המועד.

  - אם זה עתה עברת סידרה של טיפולי קוסמטיקה וטיפולי פנים וחבר הזמין אותך למסיבת בריכה, תסרב בנימוס. הוצאת שחורים מהאף גורמת לפתיחת הנקבוביות, רחצה בבריכה מייד לאחר הטיפול יכולה לגרום לחדירת מזיקים ולזיהומים בנקבוביות. חכה מעט עד שהנקבוביות יסגרו ותהיה כשיר לרחוץ במי הברכה
   
 • -בחירת הקוסמטיקאית או המכון המטפל – בעת שאתה עומד בפני החלטה באיזה מכון או  אצל איזו קוסמטיקאית לעבור את סדרת טיפולי הפנים, מומלץ שתשאל חברים, תקבל המלצות ותוודא שאכן אותו מכון שקיבלת עליו המלצות הוא מכון אמין ובעל ניסיון.
   
 • התעסקות לא נכונה עם עור הפנים יכולה לגרום יותר נזק מתועלת , על כן וודא כי לאדם המטפל בך אכן יש הכשרה לבצע בך את הטיפולים הנדרשים.
   
 • קבעת פגישה, ארגנת לעצמך סדרה של טיפולי פנים בהתאם לבעיות שיש לך בעור הפנים, תרשה לעצמך להתפנק בזמן הטיפול, זה הזמן שלך, זמן בו אתה משקיע בעצמך, מתנקה ומתייפה.

  דאג להפוך את טיפולי הפנים לדרך חיים, שמירה על הגיינה של העור, אסתטיקה וטיפוח  היא הכרח החיים, אנו חיים בעולם מזוהם, העשן המתיימר מגגות המפעלים, הפיח היוצא מהרכבים, האוויר שאנו נושמים, כל אלה אינם תורמים לעור גופנו בכלל ולעור הפנים בפרט.

 

 
הסרת שיער טיפולי שיניים אנטי אייג'ינג פצעי בגרות טיפולי פנים
פילינג בוטוקס קוסמטיקה ניתוחים פלסטיים מתיחת פנים
קוסמטיקה
סבוריאה טיפול באקנה טיפול בצלקות