מעוניין/נת לקבל מידע קוסמטי?
    מלא פרטים
    שם פרטי ומשפחה
     
    טלפון
     
    דוא"ל
     
    נושא
     
    אזור בארץ
   
    הודעה
   
 
   שלח
 
מפורסמים עם שיניים לבנות
אם גם אתם חושקים בשיניים בוהקות ולבנות, דעו כי החלום יכול להפוך למציאות. תחום האסתטיקה בכלל ותחום טיפולי השנים בפרט התרחב מאוד בשנים האחרונות

 

מפורסמים עם שיניים לבנות

אם תהיתם מדוע ולמה השיניים של כל הידוענים, דוגמנים ומפורסמים המופיעים בעיתונות, בטלוויזיה ובתמונות תמיד כאלה לבנות  ואילו שלכם לא. כדאי שתדעו שכל אותם מפורסמים לא נולדו עם שיניים כאלה, מפורסמים, אנשים שמרבים להתראיין בתקשורת ולהצטלם בעיתונות,משקיעים הון עתק בכל נושא השיניים. הם עוברים הלבנת שיניים ויישור שיניים ופלטות שמכסות את כל השיניים האמיתיות שלהם. ולו רק בשביל להקנות לעצמם את המראה העשיר והמפורסם, המראה בעל השיניים הלבנות והישרות, המראה נטול הרבב והפגם.

אם גם אתם חושקים בשיניים בוהקות ולבנות, דעו כי החלום יכול להפוך למציאות. תחום האסתטיקה בכלל ותחום טיפולי השנים בפרט התרחב מאוד בשנים האחרונות, מעבר לסתימות בהירות,  יישור שיניים שקוף והשתלת שיניים מציע תחום אסתטיקת השיניים גם טיפולי הלבנת שיניים.

צבע השיניים שלנו נקבע על ידי גורמים רבים  וביניהם הגנטיקה שאנו נושאים והלך חיינו. כך למשל גם עם מבחינה גנטית השיניים שלנו צבעם לבן ובוהק, במידה ואנו מעשנים שנים ארוכות, לא נוכל למנוע את הצהבת השיניים.
בכל הנוגע לצבע השיניים גם לגיל יש  תפקיד חשוב, במהלך השנים באופן טבעי מצהיבות השיניים. יחד עם הגנטיקה, הגיל והעישון חשוב שנדע כי גם טיפולי שינים בכלל וטיפולי שורש בפרט , ולקיחת תרופות אנטיביוטיות לא תורמים לשמירת צבע השיניים המקורי שלנו.
 

העובדה כי להצהבת והכתמת השיניים סיבות וגורמים רבים, הביאה לכך שבשנים האחרונות אנשים רבים, גברים ונשים כאחד מבצעים טיפולי הלבנת שיניים. טיפולי הלבנת שיניים ניתן לבצע באופן עצמאי בבית על ידי משחות ותכשירים שונים הכוללים חמצן או חומרי הבהרה אחרים או אצל רופא מומחה . הטיפולים המוצעים לצרכן במסגרת הביתית אינם חזקים מספיק ולרוב דורשים מהמטופל  המון שעות עבודה והקפדה על התהליך, בנוסף לרוב הטיפול לא מגיע  לתוצאות המקסימאליות אליהם טיפול הלבנת שיניים אצל רופא יכול להגיע.


מספר עובדות על הלבנת שיניים

* שיניים לבנות הם סמל לבריאות, יופי, חוזק ועוצמה ולכן רבים בוחרים לבצע במהלך חייהם טיפולי הלבנת שיניים.

* הלבנת שיניים איננה תהליך רפואי, כי אם אסתטי שיניים צהובות או מוכתמות אינם מדד לבריאות איתנה יכול בהחלט להיות שאדם בעל שיניים צהובות יהיה בריא יותר מאשר אדם עם שניים לבנות.  גם שן צהובה כשלעצמה יכולה להיות חזקה יותר משן לבנה.

* רופאי שיניים אינם ממליצים לילדים לעבור הלבנת שיניים, פעולת ההלבנה פוגעת במובן מסוים במעטפת החיצונית של השן . יתרה מכך במידה ומדובר בילדים זכים וצעירים, הקפדה על היגיינה שוטפת של הפה והשיניים (צחצוח קבוע ונכון) יכולה לפתור את הבעיה.

* הלבנת שיניים היא תהליך שעובד בצורה טובה על שיניים אמיתיות, מי שבפיו כתרים צריך להיזהר, שכן ביצוע הלבנה יכול ליצור אי התאמה בין צבע הכתר לבין הצבע של השיניים לאחר ההלבנה.

* הלבנת שיניים לרוב איננה כרוכה בכאבים , יחד עם זאת חשוב להתייעץ עם הרופא המטפל, לקבל הסברים אודות תופעות לוואי אשר יכולות לצוץ ולהופיע בסיום הטיפול.
* בסיום טיפולי הלבנה של השיניים רוב המטופלים חשים רגישות לחום ולקור קיצוניים. , התחושות נעלמות כעבור זמן קצר ואין לחשוש מהן.

 
הסרת שיער טיפולי שיניים אנטי אייג'ינג פצעי בגרות טיפולי פנים
פילינג בוטוקס קוסמטיקה ניתוחים פלסטיים מתיחת פנים
קוסמטיקה
סבוריאה טיפול באקנה טיפול בצלקות